Cech Piekarzy i Cukierników w Bydgoszczy
cechpiekarzyicukiernikow.pl
CECH PIEKARZY I CUKIERNIKÓW w Bydgoszczy

XVI Ogólnopolski Konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy

Wzorem lat ubiegłych Związek Rzemiosła Polskiego oraz Państwowa Inspekcja Pracy ogłosiły kolejny XVI Ogólnopolski Konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych.

Konkurs adresowany jest do uczniów rzemiosła, czyli młodocianych pracowników zatrudnionych w celu nauki zawodu oraz uczniów odbywających praktykę w zakładach rzemieślniczych.
Do Konkursu na etapie ogólnopolskim mogą być zgłoszeni uczniowie, którzy na etapie regionalnym zdobędą dwa pierwsze miejsca.
Na poziomie regionalnym organizatorem konkursu jest Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.
Zwracamy  się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji oraz zachęcenie uczniów do udziału w Konkursie.
Konkurs na etapie regionalnym odbędzie się dnia 7 kwietnia 2016 r. o godzinie 10.00  w siedzibie KPIRiP w Bydgoszczy przy ulicy Piotrowskiego 11.
Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do dnia 1 kwietnia br. na wypełnionych formularzach wysłanych na adres KPIRiP w Bydgoszczy; bądź e-mail: sekretariat@izbarzem.pl, fax 52 322 14 23.
UWAGA – ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne potwierdzenie ostatecznej listy zgłoszonych uczestników w dniu 5 kwietnia 2016 r.
Osoba do kontaktu – Patrycja Twaróg tel: 052 321 37 66, Izabela Goślińska tel: 052 349 35 06.
Dodatkowo informujemy, iż etap ogólnopolski, którego organizatorem będzie Związek Rzemiosła Polskiego w Warszawie  odbędzie się dnia 19.05.2016 r.
Więcej informacji na temat konkursu w załączeniu. Dla zainteresowanych przesyłamy także do wykorzystania i przygotowania się przykładowy bank pytań z zagadnień BHP i Prawa Pracy.

 drukuj stronę   « powrót 
Copyright © 2017-2024 cechpiekarzyicukiernikow.pl

Cech Piekarzy i Cukierników w Bydgoszczy

O Cechu  /  Komunikaty  /  Historia  /  Władze Cechu  /  Nasi rzemieślnicy  /  Nauka zawodu  /  Galerie  /  Kontakt
projekt strony strony internetowe bydgoszcz